| Freestyle-Roller für | fortgeschrittene Reiter |
| Helligkeit | 4200 g |
| Für die Höhe des Fahrers | über 180 cm |
| Backsweep | Nein |
| Höhe des Lenkers | 770 mm |
| Die Breite des Lenkers | 600 mm |
| Höhe des Lenkers vom Boden | 900 mm |
| Material des Lenkers | Aluminium |
| Äußerer Lenkerdurchmesser | 35 mm |
| Interner Lenkerdurchmesser | 32 mm |
| Die Form des Lenkers | Form T |
| Länge des Brettes | 560 mm |
| Plattenbreite | 165 mm |
| Fußraum | 450 mm |
| Plattenwinkel | 83 |
| Konkav | ja |
| Plattenmaterial | Aluminium 6061 T6 |
| Nackenplatten | zweiteilig |
| Form des Dropouts | Box Cut (eckige Form) |
| Die Hülse | vier Schrauben |
| Innendurchmesser der Hülse | 35 mm |
| Art der Kopfform entsprechend der Tafel | Integriert |
| Kopfmontage | gewindelos |
| Lager der Kopfmontage | industriell |
| Gabeltyp | gewindelos, einteilig |
| Gabelmaterial | Aluminium |
| Radgröße | 110 mm |
| Breite des Gummirads | 24 mm |
| Radbreite | 24 mm |
| Design des Radmittelstücks | Gesprachen |
| Die Mitte des Rades | Aluminium |
| Lager | ABEC 11 |
| Kompressionssystem | SCS |
| Bremstyp | Flexlos (Flex) |
| Bremsmaterial | Kunststoff |
| Belastbarkeit | 100 kg |
| Farbe | Regenbogen |
| Farbe | silber |
| Entworfen in | Tschechisch |
| Hergestellt in | China |
Tahle custom koloběžka je sestavena z prémiových dílů značek Divine a Ethic, navržených pro pokročilé streetové jezdce, kteří hledají pevnost, stabilitu a maximální kontrolu při grindech, drop-in tricích.
🛠️ Upozornění: Koloběžka není smontovaná – dorazí jako samostatné díly, připravené k vlastnímu složení.
💥 Custom setup pro ty, kdo to myslí vážně – silný, stylový a připravený na těžké spoty.
🔧 Koloběžka přijde jako nesmontovaná sada dílů – přesně víš, co máš pod nohama.
| Freestyle-Roller für | fortgeschrittene Reiter |
| Helligkeit | 4200 g |
| Für die Höhe des Fahrers | über 180 cm |
| Backsweep | Nein |
| Höhe des Lenkers | 770 mm |
| Die Breite des Lenkers | 600 mm |
| Höhe des Lenkers vom Boden | 900 mm |
| Material des Lenkers | Aluminium |
| Äußerer Lenkerdurchmesser | 35 mm |
| Interner Lenkerdurchmesser | 32 mm |
| Die Form des Lenkers | Form T |
| Länge des Brettes | 560 mm |
| Plattenbreite | 165 mm |
| Fußraum | 450 mm |
| Plattenwinkel | 83 |
| Konkav | ja |
| Plattenmaterial | Aluminium 6061 T6 |
| Nackenplatten | zweiteilig |
| Form des Dropouts | Box Cut (eckige Form) |
| Die Hülse | vier Schrauben |
| Innendurchmesser der Hülse | 35 mm |
| Art der Kopfform entsprechend der Tafel | Integriert |
| Kopfmontage | gewindelos |
| Lager der Kopfmontage | industriell |
| Gabeltyp | gewindelos, einteilig |
| Gabelmaterial | Aluminium |
| Radgröße | 110 mm |
| Breite des Gummirads | 24 mm |
| Radbreite | 24 mm |
| Design des Radmittelstücks | Gesprachen |
| Die Mitte des Rades | Aluminium |
| Lager | ABEC 11 |
| Kompressionssystem | SCS |
| Bremstyp | Flexlos (Flex) |
| Bremsmaterial | Kunststoff |
| Belastbarkeit | 100 kg |
| Farbe | Regenbogen |
| Farbe | silber |
| Entworfen in | Tschechisch |
| Hergestellt in | China |