| Freestyle-Roller für | leicht fortgeschrittene Reiter |
| Helligkeit | 2880 g |
| Für die Höhe des Fahrers | 165-185 cm |
| Backsweep | Nein |
| Höhe des Lenkers | 700 mm |
| Die Breite des Lenkers | 610 mm |
| Höhe des Lenkers vom Boden | 820 mm |
| Material des Lenkers | Stahl |
| Äußerer Lenkerdurchmesser | 32 mm |
| Interner Lenkerdurchmesser | 28 mm |
| Die Form des Lenkers | Form T |
| Länge des Brettes | 490 mm |
| Plattenbreite | 130 mm |
| Fußraum | 350 mm |
| Plattenwinkel | 83,5 |
| Konkav | ja |
| Plattenmaterial | Aluminium 6061 T6 |
| Nackenplatten | einteilig |
| Form des Dropouts | Peg Cut (Standardform) |
| Die Hülse | zwei Schrauben |
| Innendurchmesser der Hülse | 32 mm |
| Art der Kopfform entsprechend der Tafel | Integriert |
| Kopfmontage | gewindelos |
| Lager der Kopfmontage | industriell |
| Gabeltyp | gewindelos, einteilig |
| Gabelmaterial | Aluminium |
| Radgröße | 110 mm |
| Breite des Gummirads | 24 mm |
| Radbreite | 24 mm |
| Design des Radmittelstücks | Hohl |
| Die Mitte des Rades | Aluminium |
| Lager | ABEC 11 |
| Kompressionssystem | IHC |
| Bremstyp | Flexlos (Flex) |
| Bremsmaterial | Kunststoff |
| Belastbarkeit | 100 kg |
| Farbe | SCHWARZ |
| Entworfen in | Tschechisch |
| Hergestellt in | China |
| Farbe | Regenbogen |
Tento custom jsme postavili tak, aby splňoval nároky jezdců, kteří hledají spolehlivý a lehký parkový setup. Základem je odlehčená deska Union Honeycomb, která je známá svou pevností a čistým designem. O rychlost a plynulou jízdu se starají kolečka Divine Light Core 110 mm spolu s přesnou IHC vidlicí Divine a hladkým chodem headsetu Divine Backflip. Ocelová T-řídítka Divine Standard pak dávají koloběžce stabilitu a kontrolu i při náročnějších tricích.
Celý komplet je vyvážený, lehký a připravený pro intenzivní ježdění ve skateparku.
🛠️ Upozornění: Koloběžka není smontovaná – dorazí jako samostatné díly, připravené k vlastnímu složení.
POZOR C-RING, KTERÝ MUSÍTE POUŽÍT K SESTAVENÍ JE U VIDLICE. TEN KTERÝ JE U HEADSETU NEPOUŽÍVEJTE.
| Freestyle-Roller für | leicht fortgeschrittene Reiter |
| Helligkeit | 2880 g |
| Für die Höhe des Fahrers | 165-185 cm |
| Backsweep | Nein |
| Höhe des Lenkers | 700 mm |
| Die Breite des Lenkers | 610 mm |
| Höhe des Lenkers vom Boden | 820 mm |
| Material des Lenkers | Stahl |
| Äußerer Lenkerdurchmesser | 32 mm |
| Interner Lenkerdurchmesser | 28 mm |
| Die Form des Lenkers | Form T |
| Länge des Brettes | 490 mm |
| Plattenbreite | 130 mm |
| Fußraum | 350 mm |
| Plattenwinkel | 83,5 |
| Konkav | ja |
| Plattenmaterial | Aluminium 6061 T6 |
| Nackenplatten | einteilig |
| Form des Dropouts | Peg Cut (Standardform) |
| Die Hülse | zwei Schrauben |
| Innendurchmesser der Hülse | 32 mm |
| Art der Kopfform entsprechend der Tafel | Integriert |
| Kopfmontage | gewindelos |
| Lager der Kopfmontage | industriell |
| Gabeltyp | gewindelos, einteilig |
| Gabelmaterial | Aluminium |
| Radgröße | 110 mm |
| Breite des Gummirads | 24 mm |
| Radbreite | 24 mm |
| Design des Radmittelstücks | Hohl |
| Die Mitte des Rades | Aluminium |
| Lager | ABEC 11 |
| Kompressionssystem | IHC |
| Bremstyp | Flexlos (Flex) |
| Bremsmaterial | Kunststoff |
| Belastbarkeit | 100 kg |
| Farbe | SCHWARZ |
| Entworfen in | Tschechisch |
| Hergestellt in | China |
| Farbe | Regenbogen |