| Helligkeit | 1084 g |
| Länge des Brettes | 580 mm |
| Rohrlänge der Halsplatte | 105 mm |
| Farbe | SCHWARZ |
| Entworfen in | USA |
| Plattenbreite | 153 mm |
| Helligkeit | 200 g |
| Helligkeit | 60 g |
| Fußraum | 450 mm |
| Form des Dropouts | Box Cut (eckige Form) |
| Die Mitte des Rades | Aluminium |
| Für die Mitte des Rades | 24mm |
| Konkav | ja |
| Form aus Gummi | abgerundet |
| Plattenmaterial | Aluminium 6061 T6 |
| Design des Radmittelstücks | Gesprachen |
| Lager | ABEC 11 |
| Art der Kopfform entsprechend der Tafel | Integriert |
| Plattenwinkel | 83 |
| Härte des Rades | 88 |
| Nackenplatten | einteilig |
| Radbreite | 24 mm |
| Bremsmaterial | Kunststoff |
| Breite des Gummirads | 24 mm |
| Bremstyp | Flexlos (Flex) |
| Für den Durchmesser der Achse | 8mm |
| Anzahl der Stücke in der Packung | 1 |
| Durchmesser der Gabelachse | 8mm |
| Farbe | Regenbogen |
| Farbe des Gummirads | SCHWARZ |
| Farbe der Mitte des Kreises | SCHWARZ |
| Hergestellt in | China |
| Entworfen in | Lettland |
| Entworfen in | Tschechisch |
| Gesamtlänge | 510 mm |
| Gesamtbreite | 154 mm |
| Radgröße | 110 mm |
Tahle kombinace tří kvalitních komponentů od značky Divine je ideální základ pro stavbu freestyle koloběžky zaměřené na street. Nabízí odolnost, čistý design a perfektní kontrolu při grindech i těžších dopadech. Samozřejmě za skvělou cenu!
Deska Divine Forged Street 6" x 580 mm
Široká streetová deska s box-endy, ideální pro technické ježdění.
Rozměry: 580 mm (délka) x 152 mm (šířka)
Materiál: Hliník
Kompatibilita: SCS / HIC
Brzda: Flex fender
Griptape Divine Nyx
Stylový griptape s hrubou strukturou pro maximální přilnavost a výrazný vzhled.
Kolečka Divine Turbo 110 mm (2 ks)
Lehká a odolná kolečka s hliníkovým středem pro hladkou a rychlou jízdu.
Průměr: 110 mm
Materiál: PU guma + hliníkové jádro
Ložiska: ABEC-11 (součástí)
Pro jezdce zaměřené na street styl
Pro stavbu vlastní custom koloběžky
Pro středně pokročilé až pokročilé ridery
| Helligkeit | 1084 g |
| Länge des Brettes | 580 mm |
| Rohrlänge der Halsplatte | 105 mm |
| Farbe | SCHWARZ |
| Entworfen in | USA |
| Plattenbreite | 153 mm |
| Helligkeit | 200 g |
| Helligkeit | 60 g |
| Fußraum | 450 mm |
| Form des Dropouts | Box Cut (eckige Form) |
| Die Mitte des Rades | Aluminium |
| Für die Mitte des Rades | 24mm |
| Konkav | ja |
| Form aus Gummi | abgerundet |
| Plattenmaterial | Aluminium 6061 T6 |
| Design des Radmittelstücks | Gesprachen |
| Lager | ABEC 11 |
| Art der Kopfform entsprechend der Tafel | Integriert |
| Plattenwinkel | 83 |
| Härte des Rades | 88 |
| Nackenplatten | einteilig |
| Radbreite | 24 mm |
| Bremsmaterial | Kunststoff |
| Breite des Gummirads | 24 mm |
| Bremstyp | Flexlos (Flex) |
| Für den Durchmesser der Achse | 8mm |
| Anzahl der Stücke in der Packung | 1 |
| Durchmesser der Gabelachse | 8mm |
| Farbe | Regenbogen |
| Farbe des Gummirads | SCHWARZ |
| Farbe der Mitte des Kreises | SCHWARZ |
| Hergestellt in | China |
| Entworfen in | Lettland |
| Entworfen in | Tschechisch |
| Gesamtlänge | 510 mm |
| Gesamtbreite | 154 mm |
| Radgröße | 110 mm |