| Helligkeit | 1084 g |
| Farbe | SCHWARZ |
| Länge des Brettes | 495 mm |
| Rohrlänge der Halsplatte | 105 mm |
| Fußraum | 335 mm |
| Entworfen in | USA |
| Plattenbreite | 127 mm |
| Helligkeit | 200 g |
| Helligkeit | 60 g |
| Form des Dropouts | Peg Cut (Standardform) |
| Für die Mitte des Rades | 24mm |
| Die Mitte des Rades | Aluminium |
| Konkav | ja |
| Plattenmaterial | Aluminium 6061 T6 |
| Form aus Gummi | abgerundet |
| Art der Kopfform entsprechend der Tafel | Integriert |
| Design des Radmittelstücks | Hohl |
| Plattenwinkel | 83 |
| Lager | ABEC 11 |
| Härte des Rades | 88 |
| Nackenplatten | zweiteilig |
| Bremsmaterial | Kunststoff |
| Radbreite | 24 mm |
| Bremstyp | Flexlos (Flex) |
| Breite des Gummirads | 24 mm |
| Durchmesser der Gabelachse | 8mm |
| Für den Durchmesser der Achse | 8mm |
| Anzahl der Stücke in der Packung | 1 |
| Farbe des Gummirads | SCHWARZ |
| Hergestellt in | China |
| Farbe der Mitte des Kreises | SCHWARZ |
| Entworfen in | Lettland |
| Entworfen in | Tschechisch |
| Gesamtlänge | 510 mm |
| Gesamtbreite | 154 mm |
| Radgröße | 110 mm |
Lehký a hravý základ pro stavbu vlastní freestyle koloběžky do skateparku. Tato sestava dílů od značky Divine kombinuje nízkou hmotnost, skvělou ovladatelnost a moderní design – ideální pro technické triky, whipy a airtime v parku.
Deska Divine Park
Úzká, lehká parková deska s nižší váhou a skvělou kontrolou.
Délka: cca 495 mm
Šířka: 127 mm
Materiál: Hliník
Styl: Skatepark (responsive, vhodná pro whip triky)
🔘 Kolečka Divine Light 110 mm (2 ks)
Rychlá a lehká kolečka s hliníkovým jádrem a hladkým odvalem.
Průměr: 110 mm
Šířka: 24 mm
Materiál: PU guma + CNC jádro
Součástí ložiska ABEC-10
🎨 Griptape Divine Nyx
Kvalitní grip s výrazným motivem a hrubou strukturou pro skvělou přilnavost.
Jezdec zaměřený na skateparkový styl
Ideální pro středně pokročilé i pokročilé
Pro ty, kteří chtějí lehkou koloběžku na triky
| Helligkeit | 1084 g |
| Farbe | SCHWARZ |
| Länge des Brettes | 495 mm |
| Rohrlänge der Halsplatte | 105 mm |
| Fußraum | 335 mm |
| Entworfen in | USA |
| Plattenbreite | 127 mm |
| Helligkeit | 200 g |
| Helligkeit | 60 g |
| Form des Dropouts | Peg Cut (Standardform) |
| Für die Mitte des Rades | 24mm |
| Die Mitte des Rades | Aluminium |
| Konkav | ja |
| Plattenmaterial | Aluminium 6061 T6 |
| Form aus Gummi | abgerundet |
| Art der Kopfform entsprechend der Tafel | Integriert |
| Design des Radmittelstücks | Hohl |
| Plattenwinkel | 83 |
| Lager | ABEC 11 |
| Härte des Rades | 88 |
| Nackenplatten | zweiteilig |
| Bremsmaterial | Kunststoff |
| Radbreite | 24 mm |
| Bremstyp | Flexlos (Flex) |
| Breite des Gummirads | 24 mm |
| Durchmesser der Gabelachse | 8mm |
| Für den Durchmesser der Achse | 8mm |
| Anzahl der Stücke in der Packung | 1 |
| Farbe des Gummirads | SCHWARZ |
| Hergestellt in | China |
| Farbe der Mitte des Kreises | SCHWARZ |
| Entworfen in | Lettland |
| Entworfen in | Tschechisch |
| Gesamtlänge | 510 mm |
| Gesamtbreite | 154 mm |
| Radgröße | 110 mm |